• ارسال شده در :

فراخوان ثبت نام دوره تربیتی-آموزشی "منادیان حکمت ۱۳"

با سلام خدمت شما
ان شاءالله در تلاش هستیم تا #سیزدهمین دوره تخصصی غربشناسی #منادیان_حکمت را با کیفیت تر از همیشه برگزار کنیم.

#دوره_حضوری
یکی از عوامل اساسی که در کنار سطح اساتید میتونه بر کیفیت دوره بسیار موثر باشه، سطح کیفی مخاطبین دوره ست. لذا جهت شرکت برادران در دوره حضوری، شرکت در #مصاحبه های حضوری و تلفنی (عزیزان راه دور) ضروری است.

دوره حضوری به صورت #شبانه_روزی ویژه #برادران در #تهران برگزار می شود که اسکان و غذا نیز به صورت #رایگان برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.
زمان کلاس ها به صورت معمول از ساعت ۸.۳۰ صبح الی ۱۸ عصر است و شبها مباحثه و حلقه های هم افزایی در نظر گرفته شده است
سایر توضیحات مورد نیاز در پوستر نوشته شده است

#دوره_مجازی
کلیه خواهران و برادران می توانند در دوره مجازی ثبت نام نمایند.
دوره مجازی به این صورت است که شرکت کنندگان پس از پرداخت هزینه، در کانال محتوایی دوره که در شبکه های اجتماعی ایجاد شده است عضو می شوند.
همزمان با دوره حضوری، #صوت کلاس ها و محتواهای احتمالی ارائه شده از سوی اساتید جهت استفاده شرکت کنندگان در کانال قرار می گیرد

جهت ثبت نام در دوره #مجازی و عضویت در کانال محتوایی دوره، مبلغ ۵۰ هزار تومان را به کارت زیر واریز و عکس فیش پرداختی را برای آی دی @poshtiban_id ارسال نمائید.

#6273811113935412
به نام آقای حسین کیاء

جهت ثبت نام اولیه در دوره #حضوری، نام و نام خانوادگی، سال تولد، رشته و دانشگاه محل تحصیل (نام حوزه علمیه و پایه و سطح تحصیلی)، شهر محل سکونت و #شماره_تماس خود را به آی دی ( @poshtiban_id ) یا شماره پیامکی #5000283716 ارسال نمائید تا بررسی و جهت مصاحبه با شما تماس گرفته شود

موفق باشید.

اشتراک گذاری در :